ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ     ΓΟΝΕΩΝ   (ΑΠΌ 22/2/2021)

 

 
  ON/MO KAΘΗΓΗΤΗ   ΗΜΕΡΕΣ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΡΟΠΟΣ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  Α΄ ΤΑΞΗ  Β΄ ΤΑΞΗ  Γ΄ ΤΑΞΗ
               
1 ΤΣΙΩΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ καθημερινά ΤΗΛ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ   ΒΑ 1  
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Τετάρτη  9.30 - 10.30 τηλεφωνο Α 4 , Α 5 Β 2 ,Β 3 ,  Γ 3 , Γ 4 , Γ 5  
3 ΑΚΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δευτέρα και Τρίτη 16.00 - 17.00 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 4 , Α 5 Β4 , Β 5 Γ 3 , Γ 4 , Γ 5 
4 ΒEΡΝAΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Τεταρτη  9.00 - 9.40 και Πεμπτη 11.30 - 12.10 τηλεφωνο Α 3 , Α 4 , Α 5 Β 3 ,Β4 , Β 5  
5 ΒΙΚΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Παρασκευή  11.30 - 12.10 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 2 , Α 4   Γ Ο 1 ,Γ Ο 2
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ Δευτέρα 10.30 - 12.00, Τρίτη 12.00 - 13.30  τηλεφωνο Α 1   Β 1  
7 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Παρασκευή  11.00 - 13.00 τηλεφωνο Α 2 Β 2 Γ Α 1 ,Γ Α 2
8 ΓΚΟΝΤΙΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  Δευτέρα  8.30 - 12.00 τηλεφωνο Α 1, , Α 2 , Α 3 Β 1 , Β4 , Β 5 Γ 1 , Γ 2
9 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τετάρτη 12.20 με 13.00. ΜΕΣΩ    WEBEX    Β 1 , Β 2 Γ 5  , Γ Α 1 ,Γ Ο 2
10 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Παρασκευή 9.00 -11.00 τηλεφωνο Α 1, Α 2 , Α 3 , Α 4 , Α 5 Β 2 , Β 3 Γ Υ  
11 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Τετάρτη και Πέμπτη  10.30 - 11.30 τηλεφωνο Α 5 Β 1 , Β 3 , ΒΑ 2 , Β 2 Γ Α 2
12 ΖΕΡΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δευτέρα & Παρασκευή  10.40 - 13.00 / Τρίτη 9.00 -10.30  ΤΗΛ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ   Β 5 , ΒΘ 3 Γ Α 1 , Γ Ο 1 
13 ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Τετάρτη  12.30 -13.10 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 1 , Α 3                         Β 1 , Β 2 ,Β 3  
14 ΚΑΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ Τρίτη  10.40 - 11.20 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 1 , Α 2 , Α 3 ,  Α 4   Γ 1 , Γ 2 , Γ 3
15 ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ κάθε Τρίτη μεσημέρι  2:00-3:00 μ.μ  ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 2 , Α 3   Γ Α 2 , Γ Θ
      ανά δεκάλεπτο με ραντεβού.        
16 ΚΟΚΙΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Δευτέρα, Παρασκευή  11.30 - 12.30 ΜΕΣΩ    WEBEX    Β 2 , Β 3 , Β4 , ΒΘ 1  
17 ΚΟΚΛΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ Παρασκευή  11-12.30  τηλεφωνο Α 1 , Α 3,                         ΒΑ 2 Γ 2
18 ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Παρασκευή  11.30 - 12.10 τηλεφωνο Α 1 , Α 3 , Α 5   Γ Α 1 , Γ Α 2
19 ΚΟΡΟΜΠΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Δευτέρα 12.00 - 13.00 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ    Β 3 ,Β4 , Β 5 , ΒΘ 3 Γ Υ
        ΜΕΣΩ ΤΗΣ κ.ΚΩΒΑΙΟΥ      
20 ΚΩΒΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Δευτέρα και  Τετάρτη 10.40 - 11.20 ΤΗΛ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Α 1, Α 2 , Α 3 Β 1 , Β 2 ,Β 3 Γ 1 , Γ 2
21 ΜΑΣΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Δευτέρα  11.30 - 12.30 / Παρασκ. 13.00 - 14.00 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ  Α 3 ,  Α 4 , Α 5 Β 1 , Β 2 ,   
        ΜΕΣΩ ΤΗΣ κ.ΚΩΒΑΙΟΥ   ΒΘ 1 , ΒΘ 2  
22 ΜΠΟΖΟΝΕΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ με mail  ή    A 3 , A 4 , A 5  B 3 , B 4 , B 5   
      και στο webex  Δευτερα 10:30- 11:30  Παρασκευη 11:20-12:20        
23 ΜΠΑΣΤΑ ΑΘΗΝΑ Tετάρτη και Παρασκευή  14.00 -15.00 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 2    
24 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ Τετάρτη  11.30 - 12.10 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 1 , Α 5 Β 1 , Β 2 ,Β 3 , Β4 , Β 5 Γ 4 , Γ 5 
25 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Δευτέρα  17.00 - 19.00 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 1 , Α 2 , Α 3 , Α 4 , Α 5 Β4 , Β 5  
26 ΠΕΠΠΑΣ ΤΑΣΟΣ καθημερινά mail  Α 1, Α 5 Β 1  
27 ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Τρίτη και Πέμπτη  9.50 - 10.30 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 2 , Α 3 , Α 4 , Α 5 Β 1  
28 ΡΑΠΕΣΗ ΑΝΝΑ Δευτέρα 11.30 - 12.10 ,  Τετάρτη 12.20 - 13.00  τηλεφωνο Α 1 Β4 Γ 3 , Γ Θ , Γ Ο 1
29 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Τρίτη  και Πέμπτη  10.30-11.30  τηλεφωνο   Β 2 , Β 3 ,Β4 , Β 5 Γ 4 , 
30 ΣΑΠΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Παρασκευή  11.30 - 12.10 ΜΕΣΩ    WEBEX    Β 2 ,Β 3 ,Β4 , Β 5 Γ Θ , Γ Υ
31 ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δευτέρα, Τετάρτη  11.00 - 13.00 τηλεφωνο Α 4 , Α 5 Β 5 ,ΒΘ 2 Γ Ο 2
32 ΤΣΑΛΑΜΑΝΔΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Πέμπτη  09:50-10:30. ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 1 , Α 2 , Α 3 Β 1 Γ Θ
33 ΧΑΛΚΕΑ ΕΛΕΝΗ Τρίτη  10.40  -  11.20 και  Πέμπτη 13.10 -  13.50 ΜΕΣΩ    WEBEX  Α 2 , Α 4 Β 1 ,ΒΑ1 Γ 1
34 ΧΑΤΖΗΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Δευτέρα  και Πέμπτη 10.40 -11.20 ΜΕΣΩ    WEBEX    Β 1 , Β 2 ,Β 3 Γ Ο 1 , Γ Ο 2