ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ& KHΔΕΜΟΝΩΝ
                                                                                                                                    Ημερομηνία: 14/11/2017
                                                                         ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες,

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, σύμφωνα με όσα ορίζονται στο Καταστατικό του Συλλόγου, σας καλεί σε Γενική Συνέλευση την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 18:00 το απόγευμα, στον χώρο του σχολείου.

Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:

1. Ενημέρωση περί της λειτουργίας-δράσεων του Συλλόγου.

2. Ενημέρωση και συζήτηση για θέματα σχετικά με την λειτουργία του σχολείου.

Μετά το πέρας της συζήτησης των παραπάνω θεμάτων, είναι δυνατή η συζήτηση και επί θεμάτων που θα τεθούν από παρευρισκόμενους γονείς, ενώ πριν και μετά το κύριο μέρος της Γενικής Συνέλευσης θα συλλέγονται και οι ετήσιες συνδρομές. Το ποσό είναι 5 ευρώ ανά οικογένεια.

Αν και πιστεύουμε ότι θα ανταποκριθείτε στο κάλεσμά μας και δεν θα χρειαστεί να μεταθέσουμε την ημερομηνία της ΓΣ, είμαστε υποχρεωμένοι από το Καταστατικό να σας ενημερώσουμε ότι, στην περίπτωση που δεν υπάρξει απαρτία, η ΓΣ θα επαναληφθεί την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου στο χώρο του σχολείου στις 18:00.
                                                                          Με εκτίμηση εκ του ΔΣ
                                    Η Πρόεδρος                                                                          Ο Γενικός Γραμματέας

Νατάσα Πεντίδου                                                                   Παναγιώτης Κατσαούνης