ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & KHΔΕΜΟΝΩΝ

Ημερομηνία:1 Νοεμβρίου 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες,

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, σύμφωνα με όσα ορίζονται στο Καταστατικό του Συλλόγου, σας καλεί σε Γενική Συνέλευση την Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 18:00 το απόγευμα, στον χώρο του σχολείου.

Θέματα Ημερήσιας Διάταξης :

1. Ενημέρωση περί της λειτουργίας και των δράσεων του Συλλόγου.

2. Ενημέρωση για τις επερχόμενες εκλογές για την ανάδειξη νέου ΔΣ του Συλλόγου.

3. Ενημέρωση και συζήτηση για θέματα σχετικά με την λειτουργία του σχολείου.

4. Συμπλήρωση κενής θέσης του ΔΣ λόγω εκτάκτων αναγκών και για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

Μετά το πέρας της συζήτησης των παραπάνω θεμάτων, είναι δυνατή η συζήτηση και επί θεμάτων που θα τεθούν από παρευρισκόμενους γονείς, ενώ πριν και μετά το κύριο μέρος της Γενικής Συνέλευσης θα συλλέγονται και οι ετήσιες συνδρομές. Το ποσό είναι 5 ευρώ ανά οικογένεια για όλη τη σχολική χρονιά.

Αν και πιστεύουμε ότι θα ανταποκριθείτε στο κάλεσμά μας και δεν θα χρειαστεί να μεταθέσουμε την ημερομηνία της ΓΣ, είμαστε υποχρεωμένοι από το Καταστατικό να σας ενημερώσουμε ότι, στην περίπτωση που δεν υπάρξει απαρτία, η ΓΣ θα επαναληφθεί την Τετάρτη 14 Νοεμβρίου στο χώρο του σχολείου στις 18:00.

Με εκτίμηση εκ του ΔΣ

-Ο-                                                                                                                    -Η-

Πρόεδρος                                                                                                   Γενική Γραμματέας

Παναγιώτης Κατσαούνης                                                                                            Ελένη Τασίκα