Τριήμερη - Βόλος

Τη Δευτέρα 11 Απριλίου ολοκληρώθηκε η τριήμερη εκδρομή των μαθητών και μαθητριών της Γ' Λυκείου με συνοδούς καθηγητές την κ. Χαλκέα, τον κ. Κολυβάκη (αρχηγό της εκδρομής), τον κ. Γκοντινάκο (συντονιστή της εκδρομής) και τον κ. Λιούτα. Οι μαθητές μας επισκέφθηκαν τον φιλόξενο Βόλο και το καταπράσινο Πήλιο, όπου απόλαυσαν στιγμές χαλάρωσης και διασκέδασης, ενώ παράλληλα επισκέφτηκαν χώρους πολιτιστικού ενδιαφέροντος. Μετά από αυτή την ευχάριστη ανάπαυλα, ευχόμαστε στους τελειόφοιτους μαθητές μας καλή δύναμη στην προετοιμασία τους για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις. Ο Σύλλογος ευχαριστεί θερμά τους συνοδούς εκπαιδευτικούς που οργάνωσαν, συντόνισαν και συνέβαλαν σε αυτή την όμορφη εκδρομή για τους μαθητές μας.