Ομαδες ποδοσφαίρου

13 Απριλίου - Καταπληκτική μέρα για το σχολείο μας! Η ομάδα χάντμπολ κατέκτησε το σχολικό πρωτάθλημα στην περιφέρεια Πειραιά. Σε έναν συγκλονιστικό αγώνα νίκησαν την αντίστοιχη ομάδα του Ιδωτικού Λυκείου "Jeanne d' Arc" με σκορ 33-4.

14 Απριλίου - Μία ακόμη υπέροχη μέρα για το σχολείο μας! Η ποδοσφαιρική ομάδα των αγοριών και η αντίστοιχη των κοριτσιών κατέκτησαν το σχολικό πρωτάθλημα στην περιφέρεια Πειραιά. Με πάθος και υπέροχες εμφανίσεις νίκησαν τις ομάδες του 7ου ΓΕΛ Πειραιά και του 1ου ΓΕΛ Κερατσινίου αντίστοιχα.

Συγχαρητήρια, παιδιά, μας κάνετε υπερήφανους! Όλος ο σύλλογος διδασκόντων πάντα δίπλα στους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου και σε αυτή την προσπάθεια κυρίως οι προπονητές & εμψυχωτές των ομάδων. Καλή συνέχεια και καλή δύναμη στην επόμενη φάση των σχολικών αγώνων, παιδιά!