Γ ΛΥΚΕΙΟΥ 2023

Την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου ολοκληρώθηκε η πενθήμερη εκδρομή των μαθητών/τριών της Γ΄Λυκείου με συνοδούς καθηγητές τον κ. Γατσούλη, Διυεθυντή του σχολείου, την κα. Ζαβιτσάνου Χρ., την κα. Κατσούλια, την κα. Κλημεντίδου και τον κ. Κοκιούση. Οι μαθητές/τριές μας επισκέψθηκαν την υπέροχη Θεσσαλονίκη. Είχαν την ευκαρία να απολάυσουν στιγμές χαλάρωσης, αλλά και να επισκεφθούν κοντινές περιοχές (Έδεσσα, Νάουσα, Λουτρά Πόζαρ), αλλά και αρχαιολογικούς χώρους (Βεργίνα). Μετά από αυτή την ευχάριστη ανάπαυλα, ευχόμαστε στους τελειόφοιτους/ες μαθητές/τριές μας καλή δύναμη στην προετοιμασία των εξετάσεων τους για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις. Ο Σύλλογος ευχαριστεί θερμά τους συνοδούς εκπαιδευτικούς που συνέβαλαν τα μέγιστα στη διάρκεια της εκδρομής.